Combo Plates
-
Chicken Inasal with Garlic Rice
- Regular price
- 200.00
- Regular price
-
- Sale price
- 200.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 200.00
- Regular price
-
- Sale price
- 200.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Inasal with Pancit & Garlic Rice
- Regular price
- 250.00
- Regular price
-
- Sale price
- 250.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 250.00
- Regular price
-
- Sale price
- 250.00
- Unit price
- per
Sold Out -
2 sticks Pork BBQ with Pancit & Garlic Rice
- Regular price
- 225.00
- Regular price
-
- Sale price
- 225.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 225.00
- Regular price
-
- Sale price
- 225.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Ihaw na Liempo with Garlic Rice
- Regular price
- 200.00
- Regular price
-
- Sale price
- 200.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 200.00
- Regular price
-
- Sale price
- 200.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Ihaw na Liempo with Pancit & Garlic Rice
- Regular price
- 250.00
- Regular price
-
- Sale price
- 250.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 250.00
- Regular price
-
- Sale price
- 250.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Angus Tapa
- Regular price
- 215.00
- Regular price
-
- Sale price
- 215.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 215.00
- Regular price
-
- Sale price
- 215.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vigan Longganisa Meal
- Regular price
- 195.00
- Regular price
-
- Sale price
- 195.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 195.00
- Regular price
-
- Sale price
- 195.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Extra Rice
- Regular price
- From 50.00
- Regular price
-
- Sale price
- From 50.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 50.00
- Regular price
-
- Sale price
- 50.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Extra Barkada Rice
- Regular price
- From 195.00
- Regular price
-
- Sale price
- From 195.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 195.00
- Regular price
-
- Sale price
- 195.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Bagnet & KareKare
- Regular price
- 295.00
- Regular price
-
- Sale price
- 295.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 295.00
- Regular price
-
- Sale price
- 295.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pork-chop with Egg Rice
- Regular price
- 275.00
- Regular price
-
- Sale price
- 275.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 275.00
- Regular price
-
- Sale price
- 275.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Pares with Egg Rice
- Regular price
- 250.00
- Regular price
-
- Sale price
- 250.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 250.00
- Regular price
-
- Sale price
- 250.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Egg rice
- Regular price
- 250.00
- Regular price
-
- Sale price
- 250.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 250.00
- Regular price
-
- Sale price
- 250.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Sisig Rice
- Regular price
- 275.00
- Regular price
-
- Sale price
- 275.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 275.00
- Regular price
-
- Sale price
- 275.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Adobo Rice
- Regular price
- 275.00
- Regular price
-
- Sale price
- 275.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- 275.00
- Regular price
-
- Sale price
- 275.00
- Unit price
- per
Sold Out